Bugünün sağlıklı bireyleri yarının sağlıklı nesli…

İyi bir uyku için her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekir. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş yatak ise kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarına neden olur. Bu yüzden bizde iyi bir uyku için ERPA BAZA ailesini tercih edeceğinize inanıyoruz.

 
 

Biz kimiz?

ERPA BAZA , 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız üretim aşamalarında günümüzün getirdiği yenilikleri kullanmakta olup , sandıklı baza, baza başlığı ve ortopedik yatak imalatı yapmaktadır. Firmamız, fiyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kaliteli ürünleri müşteriyle buluşturmaktadır. En iyi reklamın “müşteri memnuniyeti” olduğuna inanmış olan ERPA BAZA, birçok ev, otel, öğrenci yurdu v.b. gibi işletmelerde kaliteli ürünleriyle kendini ispat etmiştir. Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini, ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan firmamız, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Neler yapabiliriz?

sipariş üzerine özel ölçülerde üretim yapmaktayız. Özel üretim siparişlerinizi kısa sürede ve kaliteli bir şekilde sunmak asıl hedefimizdir. Firmamız, fiyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kaliteli ürünleri müşteriyle buluşturmaktadır.

Aylık ürün bazlı satış istatiklerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz;

ERPA BAZA müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

Baza Üretim & Satışı
60%
Metal Ranza ve Somya Üretim & Satışı
11%
Yatak ve Başlık Satışları
21%
Diğer ürünlerimizin satışı
9%