SIKÇA SORULAN SORULAR

Her 8 ile 10 yıl arası yatağınızın yenilenmesi tavsiye edilmektedir. Yatağınız lekelenmiş, yırtılmış yada bir çökme meydana gelmiş ve de eşinizin ve sizin yatağın üzerinde istemeden sağa sola kaymanıza neden oluyorsa yeni bir yatak almanızın zamanı gelmiş demektir. Bel ağrıları da bu değişimin yapılması gerektiğine dair en iyi göstergedir.

Erpa Baza yataklarının garanti süresi teslim tarihinden itibaren 3 yıldır.

Yataklarımızın en önemli özeliklerinden birisi kılıflarımızın 40C de yıkanabilir fermuarlı olmasıdır. 4 tarafı fermuarlı istediğiniz yatak kılıflarını kolayca takılıp çıkarılabilirsiniz. Anti allerjik ve sanitized özellikli firmamıza ait yatak kılıflarımız yataklarımızda mite akar birikmesine olanak vermeden ilk günkü hijyeni size sunmaktadır. Astım problemi olan değerli müşterilerimize özellikle önermekteyiz.

Yatağınız seri üretim ürünü değil, sizin ölçülerinize göre özel üretilmektedir. Bundan dolayı Kişiye özel yatağınızın teslim süresi sipariş tarihinden itibaren 7 gündür . Özel durumlarda erken teslimat fabrikanın onayına bağlıdır

Öncelikle ikiniz için yeterince büyük bir yatak tercih etmelisiniz. Firmamızın yataklarında eşinizin hareketlerinden etkilenmenizi minimum düzeye indirecek olan 800-1000 ad yaylardan oluşan bağımsız Pocket Yay Sistemi ve hücresel esneklik taşıyan doğal lateks malzemeler kullanmaktayız.

Günümüz şartlarında, gün içinde yaşadığımız stres koşuşturma kısacası ev ve iş hayatı vücudumuzu yıpratmaktadır. Yapılan çeşitli testlerle vücuda vermiş olduğu zararlar belirlenmiştir. Vücudun çeşitli noktalarında oluşan ağrılar ve stresten kaynaklanan uyku bozuklukları ilk uyarılardır. Firmamız tarafından yapılan çalışmalar sonucunda Firmamızın yataklarının bel ve sırt ağrısı,boyun ve bel fıtığı ve benzeri rahatsızlıklara faydası olduğu tespit etmiştir. Firmamızın yataklarını kullandığınız sürede yatak sebepli oluşan uyku bozuklukları ve düzensizliklerin azalışı sayısız kere yaşanmıştır. 

Kişiye özel yataklarımızda, rahatsızlık durumunuz iyileştiği taktirde yeni ölçümünüz alınarak ergonomik değişikler yapılmaktadır. Bu değişiklikler önceden belirlenmiş ilave bir hizmet bedeline tabidir.

Kişiye özel yataklarımızda size ve eşinize ayrı ayrı bölümleri tek bir yatak içinde üretiyoruz. Ölçümleriniz alınırken, yatağın hangi yönünde yattığınız bilgisi ile hazırlanır. Sizin ve eşinizin vücut yapılarınız, bel oyuntularınız, boylarınız, kilolarınız neticesinde üretilerek aynı yatakta iki ayrı konfor sunuyoruz. Yatağın belirlenmiş bölümünde yatmadığınız zaman almış olduğunuz yatağın standart yataklardan hiçbir farkı kalmaz.

Müşterilerimizin gelemeyecekleri durumlarda kişiye özel yatak ölçümleri evlerinde yapılabilinmektedir.